QUANTRON_Truck_nature_Header

QUANTRON POLSKA

WITAMY W QUANTRON POLSKA


Jesteśmy idealnym partnerem w zakresie rozwiązań zero-emisyjnej mobilności. Dostarczamy samochody dostawcze i ciężarowe do przewozu towarów i osób zasilane z akumulatorów i wodorowych ogniw paliwowych. W swojej ofercie mamy także autobusy miejskie i samochody komunalne specjalnego przeznaczenia.

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci zredukować emisję dwutlenku węgla i dopasować zrównoważoną mobilność do Twojego biznesu.

A beautiful grassy field with windmills in the distance under a blue sky

NASZE PRODUKTY

QLI BEV

Modele 100% elektryczne od 3,5 do 7,2 tony

Modele QLI BEV (Battery Electric Vehicle) są w 100% elektryczne, dzięki czemu są bezemisyjne i ciche na drodze, co sprawia, że są również idealne do użytku nocnego. QLI BEV są produkowane zarówno jako nowe pojazdy, jak i przez modyfikację silników spalinowych w używanych pojazdach. Dzięki wysoko wydajnym akumulatorom, w które są wyposażone, nasze QLI BEV oferują rzeczywisty zasięg do 180 km i mogą być naładowane przy użyciu szybkich ładowarek w ciągu około 1 godziny.

QLI FCEV

Transporter ogniw paliwowych o masie 4,2 tony

QLI FCEV (Fuel-Cell Electric Vehicle) to innowacyjny samochód dostawczy zmieniający zasady rynku: 8,2 kilograma wodoru na pokładzie zapewnia rzeczywisty zasięg do 450 km. Dzięki wielu wariantom nadwozia jest elastyczny w użyciu, a ładowność i czasy tankowania są zbliżone do pojazdu z porównywalnym silnikiem spalinowym.

QUARGO 4 EV

Zero emisji i maksymalna elastyczność

Transport towarów w centrach miejskich (transport ostatniej mili) to stale rosnące zjawisko. Ze względu na rosnącą liczbę dostaw, hałas i zanieczyszczenia, dostawy stały się poważnym problemem. Nasz QARGO 4 EV to idealne rozwiązanie dla zrównoważonego transportu na ostatniej mili: cichy i bezemisyjny, z realnym zasięgiem do 230 km będącym w czołówce w swojej klasie.

CIZARIS 12 EV

Niezawodny i zrównoważony transport pasażerski

CIZARIS to 100% elektryczny autobus miejski, który podnosi transport pasażerski w obszarach miejskich na nowy poziom innowacji i bezpieczeństwa, z realnym zasięgiem do 370 km.
“CIZARIS” to również akronim reprezentujący podstawowe wartości, które Quantron wprowadził w swoim nowym autobusie: “CI” oznacza “City/Miasto,” “Z” oznacza “Zero (emisji),” a sufiks “ARIS” pochodzi z języka greckiego i oznacza “najszlachetniejszy/najlepszy.”

Q-RETROFIT


Ochrona środowiska i mobilność elektryczna to gorące tematy i są wszechobecne w większości debat. Faktem jest, że pojazdy elektryczne akumulatorowe i wodowe posiadają “zerową emisję” CO2 podczas eksploatacji. Niemniej jednak wielu nadal uważa tę technologię za ekologicznie kontrowersyjną, częściowo z powodu wysokiego zużycia energii i surowców do produkcji nowych pojazdów elektrycznych.

QUANTRON odpowiada na ten właśnie punkt swoim konceptem zrównoważoności Q-Retrofit: każdy pojazd, którego uda się uniknąć, jest korzystny dla środowiska. QUANTRON specjalizuje się również w elektryfikacji istniejących i używanych pojazdów spalinowych. W swoim dziale QUANTRON INSIDE, nadajemy im zrównoważone drugie życie – ogromny potencjał dla ochrony klimatu i zarządzania zasobami. W ten sposób, emisje CO2 z produkcji baterii mogą być w pełni zrekompensowane przez uniknięcie emisji z produkcji nowych pojazdów.

Nasz zespół


Magdalena Wolska

Head of Sales
magdalena.wolska@quantron.net.pl

Katarzyna Piątkowska

Key Account Manager
katarzyna.piatkowska@quantron.net.pl
+48 884 006 959

Michał Mikołajski

Key Account Manager
michal.mikolajski@quantron.net.pl
+48 667 514 518

Jacek Rogowski

Key Account Manager
jacek.rogowski@quantron.net.pl
+48 667 514 517

Tomasz Iwaszkiewicz

Head of Marketing
+48 667-514-512

KONTAKT


    Dane osobowe

    * Pole obowiązkowe

    Twoje zapytanie

    Quantron-as-a-ServiceQLI BEVQLI FCEVQARGO 4 EVQ-RetrofitFinansowanie / leasinginne
    * Pole obowiązkowe